facebook
 
A A A
Home site Contact SiteMappl en de frfb
  tel/fax: 62 736 10 27
Działy tematyczne
Realizowane Projekty
Newsletter
Chcesz być na bieżąco. Zapisz się!
Szkolenia
 
  Odznaczenia i Nagrody
EUROCENTRUM
 
     
  Klub
Mikroprzedsiębiorców
"Nasze firmy"
 

Zrealizowane projekty
Strona główna Szkolenie: "Obsługa wózków jezdniowych"
Szkolenie: "Obsługa wózków jezdniowych"
[2023-05-29] Szkolenie: "Obsługa wózków jezdniowych"

Uprzejmie informujemy, że już w najbliższy wtorek tj. 06.06.2023 r. rozpoczynamy kurs pn.: „Kurs obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem” - (poprzednio kategoria II WJO).

W ramach przedmiotowego szkolenia prowadzony będzie także kurs w zakresie bezpiecznej obsługi i wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych.

Celem kursu jest nabycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do uzyskania kwalifikacji do wykonywania zawodu kierowcy i operatora zgodnie z przepisami Bhp i wymogami stawianymi przez Urząd Dozoru Technicznego (uprawnienia w zakresie obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem).

W ramach kursu uczestnicy zapoznają się ze szczegółową tematyką egzaminacyjną oraz zostaną gruntownie przygotowani teoretycznie i praktycznie do egzaminu przeprowadzanego przez Urząd Dozoru Technicznego.
 
W celu zgłoszenia uczestnictwa należy wypełnić zgłoszenie zlecenia szkolenia i dostarczyć je do siedziby Eurocentrum lub wysłać na adres-mail: m.widzinski@euro.ctiw.pl

Zgłoszenie zlecenia szkolenia

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:

Pan Mariusz Widziński, mobile: 503 120 344
tel.: 62 736 10 27
e-mail: m.widzinski@euro.ctiw.pl


Serdecznie zapraszamy!!!


 
 
 
Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości Ostrów Wielkopolski
ul. Budowlanych 5
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel/fax: 62 736 10 27
biuro@euro.ctiw.pl